В квітні під патронатом Лютеранської Церкви Міссурі Синод пройшов семінар на тему «Pакон і Євангеліє» на який були запрошені духовні лідери лютеранських громад в України, а також служителі,що приймають активну участь в церковному житті. Якісні доповіді представників лютеранських церков Чехії, Польщі та Сполучених Штатів спровокували неабиякі дискусії в колі кліру Східної Європи та Сполучених Штатів. Серед інших варто зауважити реферати професорів Лютеранської Теологічної Семінарії «Конкордія» міста Форт Уейн, Артура Джаста та Чарльза Котрайта, які підкреслили цілющу дію впорядкованого церковного служіння Закона та Євангелія, що провадять нас до вічного життя в Ісусі Христі. Завдяки якісному перекладу Андрія Гончарука думка була донесена до всієї української команди.

Висловлюємо особливу подяку Джеймсу Крікаві, очільнику Міжнародної Місії ЛЦМС, за якісну організацію цього семінару і за запрошення української групи. Ми молимось щоб такі семінари поклали початок подальшій продуктивній роботі та співпраці різноманітних Східноєвропейський Лютеранських Церков для поширення Євангелія серед наших народів.