Обряд прийняття в число членів церкви лютерани називають конфірмації. Це слово, запозичене з латині, означає "зміцнення". Конфірмація підкріплює хрещення, обряд якого конфірманти проходять ще в дитячому віці і символізує те, що людина християнської віри прийнята та любима Богом.
Перед конфірмацією віруючі вивчають віровчення церкви - Катехізис Лютера, 10 заповідей, молитву «Отче наш» і обговорюють інші питання, пов'язані з життям християнина. Конфірмаційні заняття можуть тривати від кількох місяців до 3-х років в залежності від приходу.
Велика подія сталася для громади НЄЛЦУ в м.Лозова 22 серпня, з візитом приїхав Єпископ Предстоятель Серге Машевскі. Під час Богослужіння він провів обряд конфірмації. Особливо хвилюючим був момент богослужіння, коли Єпископ даючи Давіду, який долучився до таїнства першого причастя, напуття, використовуючи цитати з Біблії. Предстоятель Церкви привітав громаду та родину Давіда зі святом та подарував солодощі. Візитація завершилася спільною трапезою та бесідами.