Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков провів зустріч з представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

«Символічно, що важливі питання обговорюємо у визначний для нашої історії день – 1032-у річницю Хрещення Київської Русі-України», - зазначив Дмитро Разумков.

Голова Парламенту подякував представникам Ради Церков за підтримку, яку сьогодні надає церква державі в боротьбі за мир, повернення територій та відновлення територіальної цілісності України.

Голова Верховної Ради України звернув увагу на важливість пошуку діалогу в дискусійних питаннях.

«Є деякі законопроекти, які знаходяться на розгляді Верховної Ради України та викликають дискусії не лише в церковному середовищі, але й дискусії серед парламентаріїв і в суспільстві. Я впевнений, що завжди можна знаходити спільні точки дотику, які будуть допомагати рухатися вперед. З багатьох питань у Парламенті нам вдається досягати консенсусу. Переконаний, що в нашій спільній роботі з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій нам це теж вдасться», - зазначив Дмитро Разумков.

Головуючий у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій, Предстоятель Православної Церкви України Епіфаній привітав із 1032-ою річницею хрещення Київської Русі-України та подякував керівництву Верховної Ради України за відкритість, готовність до діалогу та співпраці.

«Переконаний, що системний і конструктивний діалог, постійна взаємодія між Верховною Радою та релігійною спільнотою дозволить ефективно вирішувати складні суспільні проблеми, уникаючи непорозумінь», - підкреслив Головуючий у ВРЦіРО, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Православної Церкви України Епіфаній.

Довідково:

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) утворена у грудні 1996 року як міжконфесійна інституція. До її складу входять 16 церков і релігійних організацій та одна міжцерковна організація, серед яких православні, греко- і римо-католицькі, протестантські та євангельські церкви, а також юдейське та мусульманське релігійні об’єднання. Рада Церков представляє більш ніж 90 % усіх релігійних організацій України.

На цьому засіданні від ЕЛЦУ приймав участь декан о.Святослав.