16.02.20.20. Одеса. Кафедральний Собор Св. Павла.
(С) За сприянням Предстоятеля Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви в Україні єпископа Серге Машевські та Почесного консула Королівства Норвегії в Одесі пана Олега Фомичева, в кафедральному лютеранському соборі святого Павла м.Одеси відбувся благодійний концерт всесвітньо відомого норвежського органіста Свейна Тормода Бекхуса.
На запрошення організаторів концерт відвідали Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Норвегія в Україні Уле Тер'є Хорпестад, єпископ-ординарій Одесько-Сімферопольскої дієцезії РКЦ Броніслав Бернацький, священнослужитель Одеської єпархії ПЦУ архімандрит Микита (Сировегін), генеральний консул Румунії в Одесі Еміл Рапча, почесний консул Південноафриканської республіки в Одесі Лариса Поплавська, директор одеського музею "Холокосту-жертв фашизму" Павло Козленко, представники органів місцевого самоврядування, міністерства закордонних справ України, громадські діячі, співробітники дипломатичних місій акредитованих в Одесі та інші високоповажні гості.
Німецька Євангелічно-лютеранська церква України висловлює велику подяку фотохудожнику Борису Бухману за фото супровід концерту органіста Свейна Тормода Бекхуса.