Дата: 20.11.2019 Мiсто: Одеса Вих. № 201119/1

Головуючому у ВРЦіРО Єпископу Віталію Кривицькому

Ваше Преосвященство, останнім часом група колишніх служителів Церковного Управління (Єпископату) Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України активно поширює серед членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій чутки про те, що 25-26 жовтня цього року в м. Харкові відбувся черговий Синод Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України, під час якого, нібито, було обрано «нового Єпископа» – Павла Шварца. Введення його на посаду, за наявною інформацією, має відбутись 30 листопада в м. Києві, в приміщенні церкви Святої Катерини.

Звертаємо Вашу увагу, що Церковне Управління (Єпископат) Німецької ЄвангелічноЛютеранської Церкви України (код ЄДРПОУ 20955066) 25 та 26 жовтня 2019р. не скликало та не проводило жодного засідання Синоду. Тому, рішення вищевказаних осіб не є легітимними, але вводять в оману екуменічну спільноту України та породжують кримінальні правові наслідки. Сам Павло Шварц заборонений у служінні з 2016 року за фінансові та дисциплінарні порушення. З 01.12.18 по 10.10.19рр він був представником (з невідомими нам завданнями та дорученнями) Єпископа Євангелічно-Лютеранської Церкви Росії О. Шаєрмана в Україні. Цю посаду він зайняв за допомогою колишнього посла Німеччини в Україні Е. Райхеля.

У зв’язку з викладеним вище, переконливо просимо утриматися від будь-яких заяв та дій, що можуть бути сприйняті, як визнання правомочності так званого «Синоду», що нібито відбувся 25-26 жовтня 2019р. та/або як визнання повноважень П. Шварца в якості керівника Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України.

З повагою,
Єпископ Серге Машевські

Контактна особа (юрист Єпископату): Віталій Віталійович Логовський Тел. +38 096 913 60 42 E-mail: lawyer.logovskiy@gmail.com