Після двох років практики вікаріату в Одесі, Луцьку та Львові а також практиці в Євнгелічно-Лютеранській Церкві Саксонії, ми раді оголосити про благословення в сан диякона Богдана Халуса.

На урочистому богослужінні у Львові приймали участь наш єпископ Серге, пастори Святослав (Вінниця) та Віктор (Житомир) а також Віллі, гість з дружньої нам місії.

Віднині Богдан відповідальний за парафіяльне життя громади Святого Духа міста Львова, духовну опіку і місію вірян та майбутніх членів парафії.

Богдан навчався у Варшавській Богословській Академії (Польща) і продовжує навчання на заочному відділенні Семінарії Конкордія (США)

Наша церква щиро вітає диякона Богдана, бажає йому благословень та наснаги у служінні нашому Господу Ісусу Христу!