Дорога до Римлян

Одеса, 29.03.2019. Кафедральний Собор Св. Павла. Урочистим Богослужінням зі Святим Причастям закінчився теологічний семинар. Тема семінару: Послання святого апостола Павлв до Римлян.
Лютер колись присвятив вивченню та аналізу послання до римлян немало часу, бо саме в ньому він знайшов наріжний камінь проповіді про Христа: спасіння по благодаті. Саме до Римлян Павло описує як Божа праведність стає нашою, та Його благодать стає нашим виправданням. Доктор Чарльз Кортрайт, викладач з Лютеранської Церкви Міссурі Синоду допоміг відкрити ці, а також інші численні питання стосовно євангельського богослов’я у цій видатній роботі апостола язичників. Хоча не тільки язичників, бо цей лист розвиває питання груп до яких звертався апостол. Та й багато інших питань ми змогли обговорити з професором який до нас приїхав в рамах освітньої програми місії Міссурі Синоду в Європі.

Це лише один із семінарів які за кілька останніх років проводять в ЄЛЦУ, і ми радіємо християнською радістю, що розширюється наша духовна співпраця з лютеранськими церквами всього світу та примножуються наші спільні орієнтири. Бо вірний Господь, який спасає грішника та вірні його обітниці, а ми, уповаймо на Нього та Його безсмертну славу для проповіді Слова.

“Що ж, коли деякі не увірували, то хіба їхнє невірство знищить Божу вірність?”
‭‭Римлян‬ ‭3:3‬