Наші теми: церковна музика, епохи розвитку богослов’я що вплинули на неї, місія та літургія.

Проводячи нас від джазового музиканта Майлза Девіса до Піфагора, та показуючи різницю між музикою Йогана Вальтера та Баха, викладач та директор місії Лютеранської Церкви Міссурі Синоду в Євразійському регіоні Джеймс Крікава збагачував пасторат та інших служителів нашої церкви знаннями з області церковної музики. Ніколи раніше я не чув нічого подібного, але слова «музика в літургії служить Слову» стали дзвоном, що оголошує нам принципи, закладені на самому початку існування Церкви в її літургічному багатстві. Бо коли ми заново переспівуємо старі хорали, то вже інакше звучить характер переданий автором і те що було трагічним тепер схоже на молитву, а що звучало сумним стає жовчно-сміливим та опирається владі диявола. І дійсно, церква яка за свою історію переспівала сотні тисяч гимнів, відокремила найбагатший свій спадок що пережив час та тисячі перекладів, поставила його на служіння Христу, а Слово проповідується в співі і прелюдіях. Неможливо переоцінити вклад наших заокеанських братів у місію серед християнських церков Європи, неможливо зважити наші спільні зусилля у збереженні єдності у Христі, та як народжує у муках матір, так і через спільні поразки та перемоги ми змінюємось, твердо стаємо на камінь віри у Христа і мандруємо крізь час, збираючи вершки рясного багатства Церкви та Христових щедрот.