Сонце крізь хмари в Петродолинському

О. М. Грос було звільнено з НЄЛЦУ в квітні 2015 р. та ексординовано (остаточно позбавлено духовного сану) Синодом НЄЛЦУ в вересні 2015 р. Не заважаючи на звільнення з роботи в церкві та позбавлення духовного сану, О. М. Грос досі всюди представляється діючим пастором НЄЛЦУ, поширює  чисельні наклепницькі листи, скріплені викраденою ним печаткою громади с. Петродолинське.

Під час звільнення, пан Гросс вкрав не тільки печатку громади, але й повністю оволодів касою громади. Для надання вигляду "законності" своїм протиправним діям, він організував групу громадян і представляє її, як «громаду НЄЛЦУ с.Петродолинське». Ця група повністю, психологічно та фінансово, залежна від О. М. Гросса.

Довгий час, починаючи з 2015-го року, відколи були викриті фінансові махінації громадянина О. М. Гроса, під час його перебування на посаді Президента Президії НЄЛЦУ, і до сьогодні   точиться зловмисна боротьба вищезгаданого пана проти Церкви Христової. Тоді вже звільнений та заборонений до  служіння,  він зірвав Богослужіння у раніше довіреній йому громаді с. Петродолінське, погасив свічки, та зі зграєю галасливих і агресивно налаштованих незнайомих людей, що не належали до громади, зайняли приміщення парафії. Самі вірні НЄЛЦУ були вигнані з церкви: під погрозою фізичної розправи їм було заборонено заходити до територію церкви в  с. Петродолинське, тому для проведення молитов вони були вимушені збиратися по домівках. Одразу з боку пана Гроса на адресу Єпископа та Церковного Керівництва, які викрили його злочинні дії,  посипалися наклепи, доноси, погрози, нові спроби захвату церковного майна, численні скарги до державних установ, судові справи та  провокації, в ході яких неодноразово застосовувалась нахабна  брехня, маніпулювання та  груба фізична сила.

Також були чисельні спроби зриву синодів НЄЛЦУ та підкупи вірних та синодалів, з метою втілення своїх незаконних дій. В ході багатьох проваджень було доказано беззаперечну провину громадянина О. М. Гроса по наступних фактах:

  • Привласнення церковного майна;
  • Привласнення автотранспортних засобів, що належать церкві;
  • Фінансові махінації церковними коштами у великих розмірах та їх привласнення;
  • Підробка документів, викрадення печатки;
  • Маніпулювання почуттями віруючих (особливо дітей та молоді), створення секти.
  • Написання різного роду наклепів та доносів на НЄЛЦУ та її керівництво.

Під час  виконання працівниками міліції рішення Верховного Суду України по виселенню родини Грос з приміщення НЄЛЦУ, пан Грос наніс одному працівнику поліції кілька ударів кулаками по корпусу та голові, після чого був зупинений поліціянтами, які знешкодили пана Гроса, поклали на підлогу та одягнули кайданки. Через те, що пан Грос не підкорявся органам захисту правопорядка, а здійснював агресивні дії проти працівників поліції, він сам собі забив руку. Потім він використовував цей інцидент як спекуляцію, щоб звинуватити поліцію.

Завдяки посиленим молитвам усіх вірних, а також злагодженій дії правоохоронних органів України, в тому числі судової виконавчої служби та поліції Овідіопольського району Одеської області, 27 липня 2018-го року  громадянин Грос залишив приміщення, що належать НЄЛЦУ.

З огляду на те, що залишати родину з двома неповнолітніми дітьми на вулиці, суперечить християнському сумлінню, попри всі дисциплінарні порушення, чисельні правопорушення та кримінальні провадження проти громадянина Гроса, Єпископ разом з Церковним Керівництвом пішли на поступки та дозволили родині Грос перебувати на території незаконно привласненого об'єкту ще певний час, а саме, з 12 по 27 липня 2018 року.

Але, на превеликий жаль пан Грос, залишаючись вірним своїй безбожній ідеології, на добро знову відповів злом.

На світлинах ви можете добре побачити, в якому понівеченому стані виявилися каплиця та будинок Молодіжного Центру після пана Гроса. В кімнатах були зняті батареї опалення, вкрадені насоси водопостачання і дороге опалювальне обладнання, зіпсовано систему каналізації, металевий паркан перед будинком був знятий та зданий на металобрухт. Але це не найгірше, бо найгірше в тому, що сама зала для Богослужінь наразі залишилась непридатною для зборів, бо з неї були вкрадені лавки, а також було скривджено та зруйновано вівтар та кафедру.

За найскромнішими підрахунками, О. Грос вкрав тільки з 12 по 27 липня 2018 року, під час виїзду з церковного комплексу в с. Петродолинське, - газового обладнання, сантехніки, будівельних матеріалів, систем опалення та іншого майна (у тому числі будівельних контейнерів, риштувань, автопричіп) на суму щонайменше 30 000 у.о.

Привласнення О. М. Гросом церковної власності та майна в Петродолині не перша його справа по використанню церковного майна задля власного збагачення. Раніше, О.Гросс повністю за підробленими документами заволодів власністю НЄЛЦУ в Одесі, а саме: Кірхою (церква Святого Павла) і адміністративною будівлею загальною площею 3000 м² (Німецьким центром).

В 2012 році О. Гросс (перебуваючи на посаді Президента Синоду НЄЛЦУ) і Ю. Е. Байдельшпахер (на той момент керуючий справами НЄЛЦУ), шляхом прийняття певних неправомірних рішень Керівництвом НЄЛЦУ, передали самі собі у власність ці приміщення. Для досягнення цієї мети О. М. Гросс скористався ТОВ «Фірма «Кірхенбау», в якій у червні 2012 року незаконним шляхом заволодів контрольним пакетом. Таким чином, фактично, О. М. Гросс і Ю. Е. Байдельшпахер заволоділи 99,5 % ТОВ «Кірхенбау», головним джерелом прибутку якого складали гроші, отримані від здачі церковного майна в оренду.

На жаль, і досі певні релігійні організації Німеччини фінансово та інформаційно підтримують протизаконну діяльність громадянина Гроса та його посіпак, які не соромляться жодних методів, не тільки порушенням закону та примноженням безладу в нашій державі, а також маючи за мету знищення нашої церкви. І хоча і надалі для діяльності цього безбожника надається фінансова підтримка, та наші молитви скеровано на те, щоб “спонсори” врешті усвідомили, що, попри солодку брехню пана Гроса, насправді,  вони підтримують його протизаконну діяльність та мотивують до здійснення нових злочинів. По суті, німецькі “спонсори”, а саме, Gustav-Adolf-Werk e.V. та  Martin-Luther-Bund  інформаційно підтримують та  фінансують  створене гр. Гросом Організоване Злочинне Угруповання, діяльність якого направлено на руйнування правових засад української держави та вірян НЄЛЦУ.

Ми живемо надією, і тому не сумніваємось, що найближчим часом,  після того, як цей злодій покинув територію Церкви, справжня парафія НЄЛЦУ с. Петродолінське, яку довгий час не було  допущено до своїх приміщень, продовжить свою діяльність.

В церкві знову будуть проходити канонічні Богослужіння, надаватися Святі Таїнства, проводитися конфірмаційні заняття, заняття для дітей та старших, куди всі мешканці Петродолинського та  сусідніх сел ласкаво запрошуються.

Шановні брати та сестри, Олександр Грос сам відрізав себе від благодаті Божій у Христі Ісусі і Матері-Церкви, яка народила його з висоти у Святому Хрещенні та вигодувала його Пречистою Плоттю та  Кров’ю Спасителя і Господа нашого у Святому Таїнстві Євхаристії.  “Бо корінь усього лихого, то серебролюбство”, - говорить апостол Павло. Пан Грос став на шлях руйнування Церкви та боротьби з Богом почавши з незначних фінансових махінацій, але завершує він цей страшний шлях неприхованим святотатством та богохульством: зривом Богослужінь та профанізацієї Таїнств та священнодій. Йому суддя - Господь. Ми ж, будемо просити у Всемогутнього і вічного Бога, Отця і Сина і Святого Духа, благодаті каяття для цього нещасного чоловіка, що впав так низько.

Так говорить Господь:

“Хто відкидає Закона Мойсея, такий немилосердно вмирає при двох чи трьох свідках,

скільки ж більшої муки, додумуєтеся? заслуговує той, хто потоптав Сина Божого, і хто кров заповіту, що нею освячений, за звичайну вважав, і хто Духа благодаті зневажив!

Бо знаємо Того, Хто сказав: Мені помста належить, Я відплачу, говорить Господь.

І ще: Господь буде судити народа Свого!  Страшна річ упасти в руки Бога Живого!”

                                                                              (До Євреїв 10:28-31)

27.07.2018

ПРЕС-ЦЕНТР НЄЛЦУ