Цілу ніч дощило. "Це провал" - думали ми з дружиною. Ніхто не повинен прийти через цю негоду. Вже під вечір залило кілька вулиць. Я знав що дістатися до церкви немає ані бажання ані можливості. Та Господь нам каже, що те що не в наших можливостях, Він сам вирішить.

Часто церковна робота з дітьми обмежується виключно роботою з дітьми батьки котрих приходять до церкви. Стандартна недільна школа стала єдиним місцем де діти можуть отримати Слово Боже та наша парафія вирішила це змінити. Після коротких обговорень було вирішено цілковито змінити концепцію недільної школи - тепер недільна школа не проводиться в неділю і не обмежена дітьми віруючих батьків, тепер нелільна школа стає місцем, де діти не поводять себе як в школі і не обмежені безліччю правил. Вони можуть навчатися, комунікувати, майструвати та шукати собі друзів, разом з цим пізнаючи Слово Боже.

На цій першій зустрічі було 8 дітей, 7 з яких були вперше в нашій парафії. Я знаю, що це Господнє чудо звершується тільки заради Слави Імені Його, але щось всередині каже що це тільки початок, і наступні рази ми зможемо охопити більше дітей, які пізнають Боже Слово, які будуть навчені та стануть дітьми Божими. Це тільки мрії, але мрії живуть поза нас, з надією на вічне блаженство в Христі Ісусі.

Фото Serge Maschewski.