з 17-го по 24-те липня пройшов, вже ставший традиційним, фестиваль "Конфірма". Це родинне зібрання на яке зїжджаються лютерани з цілої України, щоб в молитвах, лекціях та відпочинку на Чорному морі. Дружня команда волонтерів та служителів забезпечили добру молитовну, учбову та культурну програму. Свято для цілої родини, для молодих і старших проходило на базі відпочинку "Волна" в селі Рибаківка, Миколаївської області, на узбережжі Чорного моря.
Особливо треба відзначити допомогу лектора Генадія Хоніна (Алмати, Казахстан), керівниці дитячих груп та організаторки вечірніх програм дияконеси Олександри Решетової (Бердянськ), Аніки Халус, яка проводила групу для наймолодших та вікарія Богдана Халус який наставляв учасників табору ранковими молитвами та проводив молитву Тезе.
Всього цього не було без активних дій керівництва церкви на чолі з Аллою Вольф,яка взяла на себе всі обовязки директора табору та його організації, а також єпископа Машевського, з благословення котрого цей табір і пройшов.
Наступного року ви також можете стати частиною табору, тож не проґавте можливість записатися через місцеву лютеранську парафію, або через контактні данні нашої церкви. До зустрічі в новому сезоні!

Фото Натальи Яниной.