Фото Вячеслава Алексеенко.

З 31-го березня по 3-е квітня пройшла єпископська візитація в лютеранських парафіях міста Лозової, Дніпра, Бердянська, Запоріжжя та Херсону. Відвідування супроводжувались зборами громад, особистими сповідями, зустрічами і молитвами. Під час відвідувань та проведення Богослужінь особливо слід зауважити нагородження членів парафій, які своїм служінням продемонстрували любов до ближнього, як написано в Євангелії від Івана "Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх". Медалі "За жертовність і любов до України" отримали члени парафій, які поклали свої зусилля, час, особисті кошти та любов на допомогу пораненим військовим в шпиталях, благоустрій та життя вимушених переселенців, допомогу військовим на фронті та на безліч інших служінь своєму ближньому. В темному залі бердянської церкви звучали лютеранські хорали. В будинку дніпровської парафії молитвою благословляли їжу. В Лозовій, Запоріжжі та Херсоні єпископ роздавав причастя вірянам церкви. Господь благословляє нас на добрі вчинки на користь ближнього, і дає Своє благословення на життя Церкви Христової.