Закінчився третій день семінару.("Підвищення обізнаності та спроможності релігійних організацій в регіонах, задля забезпечення їх активної участі в регіональних (Дніпро, Харків, Київ, Донецьк, Одеса) програма протидії епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні")

Попереду багато не менш цікавого й важливого для служіння хворим. Нехай люблячий й милосердний Господь поблагословить всіх учасників, організаторів, а поперш всього людей, що потребують допомоги.
А ось і очікувані фотографії з відкриття семінару 13 березня

Фото Дім Марфи та Марії.

Будинок Марфи і Марії" було створено як центр духовно-психологічної підтримки людей, які мають важкі хронічні інфекційні захворювання(ВІЛ/СНІД, хронічні гепатити та інші) їхніх близьких і спеціалістів, які працюють у цій сфері.

Центр створений завдяки спільним зусиллям "ЕЛЕОС-УКРАЇНА", Української Православної Церкви Київського Патріархату та Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України за підтримки постійних партнерів ЮНЕЙДС в Україні, ВБО Мережа людей, що живуть з ВІЛ, Комісії соціального служіння Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Двері до центру відчинені для кожного пацієнта клініки не зважаючи на релігійну приналежність.